Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024, 2:41

Μεγάλο διπλό για τον Λούρο, στην Πλαγιά

Μπορεί η Πλαγιά να προηγήθηκε σχετικά νωρίς στο σκορ, μόλις στο 14ο λεπτό με τον Σταμουλάκη, ωστόσο ο Θρίαμβος Λούρου κατάφερε και γύρισε το παιχνίδι και πήρε τους τρεις υπερπολύτιμους βαθμούς της νίκης.

Στο 32ο λεπτό ο Λούρος με τον Ζάκκα ισοφάρισε σε 1-1, ενώ λίγο πριν το ημίχρονο προηγήθηκε με τον Γεωργίου σε 1-2.

Στην επανάληψη ο Θρίαμβος Λούρου πίεσε προκειμένου να πετύχει ένα τρίτο τέρμα, κάτι που το κατάφερε στο 82ο λεπτό με τον Μαργώνη.

Διαιτητής: Φίτσας Β.

Βοηθοί: Φραγκούλης Π., Λύτρας Ν.

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ( Άρης Φερεντίνος): Καταγής, Φεραντίνος (46ο Κοκόλης Γ.), Βερύκιος, Μαχαλιώτης, Κοκόλης Σ., Κυριακίδης (84ο Σταμουλάκης Γ.), Κοκόλης Χ, Κοκόλης Χ., Σταμουλάκης (72ο Φραγκολιός Θ.), Μωραϊτης, Καλογεράκης (88ο Παξινός).

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ (Μάκης Δήμας): Καραπιπέρης, Πρέντζας, Λαμπρούσης (84ο Γόγολος), Πάνου, Γκίνη, Κόλλινς, Γκολάκος (69ο Μαργώνης), Κούσης, Λάππας (77ο Μπόμπορης), Γεωργίου, Ζάκκας (69ο Κολιός).