Πέμπτη, 25 Απριλίου 2024, 9:49

Μεγάλη ανατροπή, μεγάλη νίκη για τον Πανλευκάδιο κόντρα στον Ωρωπό

Η Δόξα Ωρωπού έκανε μία υπερπροσπάθεια να καταφέρει να πάρει την δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα, ωστόσο δε τα κατάφερε, αφού ο Πανλευκάδιος έκανε μεγάλη ανατροπή στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 71ο λεπτό με τον Ανδρέα Κολιό, κάνοντας το 1-0, ενώ ο Πανλευκάδιος στο 81ο λεπτό με τον Κόκκαλη και τον θεριανό στο 89ο λεπτό, έκανε το τελικό 1-2.

Διαιτητής: Χουλιάρας

Βοηθοί: Αναγνωστάκης – Ζήκας

Δόξα Ωρωπού:  Κάππας, Κροκίδας, Σπυράκος, Θάνος, Θεοδώρου, Λαμκάι (57΄ Δρόσος Χ.), Ναστούλης, Κολιός Ν., Κονάκης, Κολιός Α., Δρόσος Δ. (86΄ Σιαμέτης)

Πανλευκάδιος (Γιώργος Κατηφόρης):  Κοντογιώργης Ι-Γ, Γλένης, Σουλιώτης (86΄ Θεριανός), Νάστος, Μανωλίτσης (75΄ Μπαλί), Κοντογιώργης Δ-Φ., Τερζία (62΄ Θεοχάρης), Μεϊντάνης, Κόκκαλης, Μοράλες, Κουμπής.

Ακολουθήστε το onprevezanews.gr στο Facebook και στο Instagram

Διαβάστε πρώτοι τις ειδήσεις στο Google News

Με τον Μπόμπορη να πετυχαίνει χατ τρικ στις καθυστερήσεις μεγάλη νίκη του Θεσπρωτικού

”Απόδραση” του Εθνικού Φιλιππιάδας από την Πλαγιά με 3-0