Μετά τη νέα κλήρωση των ομάδων της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας, αφού η ομάδα ΠΑΣ Σφακιώτες δήλωσε αδυναμία συμμετοχής, το πρωτάθλημα ξεκινάει το Σαββατοκύριακο 02-03/10/2021.
Αναλυτικά το πρόγραμμα μετά την κλήρωση:
1η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
2η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
3η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
4η Αγωνιστική
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
5η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
6η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ -ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
7η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
8η Αγωνιστική
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
9η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
10η Αγωνιστική
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
11η Αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ