Πέμπτη, 25 Απριλίου 2024, 2:46

Γιάννης Ντίτσος: Σε δύο λεπτά δύο γκολ για τον Μύτικα

Μπορεί ο Α.Ο. Μύτικας να αντιμετώπισε τον πρωτοπόρο Θρίαμβο Λούρου, εκτός έδρας και να ηττήθηκε με 6-2, ωστόσο αυτό που ξεχώρισε ήταν η συμμετοχή του Γιάννη Ντίτσου, ο οποίος σε δύο λεπτά σημείωσε δύο τέρματα.

Ο προπονητής του Μύτικα Θωμάς Βασιλειάδης, έδωσε την ευκαιρία στον Γιάννη Ντίτσο να περάσει ως αλλαγή στο παιχνίδι, ωστόσο ο παίκτης του Μύτικα δεν άφησε ανεκμετάλλευτη την ευκαιρία αυτή.

Στο 87ο λεπτό ο Μύτικας κέρδισε πέναλτι με την εσχάτη των ποινών να εκτελεί εύστοχα ο Γιάννης Ντίτσος, ενώ δύο λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης σημείωσε και το δεύτερο τέρμα των φιλοξενούμενων.

Έτσι ο Γιάννης Ντίτσος με τα δύο αυτά τέρματα που σημείωσε είναι ο πρώτος σκόρερ της ομάδας του, δείχνοντας έτσι ότι και από τον πάγκο κανείς μπορεί να γίνει ο κορυφαίος της ομάδας του….

Εξοικονομώ κατ’ οίκον: Θα “τρέχει” από 30 Νοεμβρίου ανά περιφέρεια

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγ. Άρτας: Οι δηλώσεις των πρωταγωνιστών (βίντεο)